🇧🇬153 години БЕЗСМЪРТИЕ 🇧🇬

Елинпелиновци почетоха паметта на Апостола, с чест и достойнство!

*Училищни гвардейци поднесоха венец пред паметната плоча на Васил Левски.

*Ученици от I, VI, VII и IX класове, изнесоха кратко тържество в негова чест.

*Учениците от ГЕ - от VIII до XII клас се включиха в национална инициатива и масово рецитираха стихотворението "Обесването на Васил Левски"

*Учениците от НЕ и ПГЕ - от I до VII клас се включиха в лъвска надпревара.

ОБЕСЕН БЕ, НО НИВГА НЕ УМРЯ!

 

 

 

 

Информация